Setkejte se s legendou psychodiagnostiky Robertem Hoganem 18. dubna 2016 v Praze

Vytisknout


Co dělá leadera leaderem? Co rozhoduje o tom, kdo profesně uspěje? Je jen málo skutečných kapacit, které umí na takové otázky odpovědět, a pět z nich se setká 18. dubna 2016 v pražském hotelu Grand Majestic Plaza. Unikátní konference s názvemLeaders Driven Forumpředstaví ty nejpovolanější v oblasti HR managementu v čele se světoznámým Robertem Hoganem.

Robert Hogan, klíčový řečník této konference, duchovní otec profesní psychodiagnostiky a zakladatel Hogan Assessment Systems, je bezesporu zaslouženě ikonou na poli business psychologie. Tato mezinárodní autorita v oblasti personální psychodiagnostiky, vedení lidí a oblasti organizační efektivity je pionýrem zkoumání stinných stránek osobnosti, které mohou potenciálně ohrozit mnohem víc než jen kariéru jednotlivce. Účastníkům Leaders Driven Forum se svěří se svou vizí budoucnosti leadershipu a představí testovací platformu Judgement.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace